HAKKIMIZDA

Size yıllardır başarılı organizasyonlara imza atan Raten Organizasyon’un çalışmalarını içeren bir dosya sunuyoruz.

Raten Organizasyon’u yakından tanıdığınız zaman çalışmalarınız için tereddütsüz bizi arayacaksınız. Çünkü raten organizasyon mükemmel ve sorunsuz bir şirket güvencesidir.

1980 yılında kurulan Raten Organizasyon seçkin sanatçı kadrosuyla bütün açılış davet yemek ve toplantılarda balo ve özel gösterilerde konuklara eşsiz bir müzikal atmosfer oluşturmaktadır.

Raten Organizasyon amaca göre Quartett’den 65 kişilik büyük orkestraya kadar değişik büyüklük ve yapısıyla bugüne değin görev aldığı tüm organizasyonlarda gösterdiği üstün performansıyla büyük beğeni toplamış, klasik müzikten Latin müziğine, Çigan melodilerinden pop müziğin hareketli esintilerine kadar farklı 20.000 eserden oluşan ve devamlı artan repertuarıyla ayrıca sahip olduğu güçlü ses ışık düzeni desteği ile branşında tercih edilen bir konuma yerleşmiştir.

Raten Orkestraları elit toplantıların, seçkin müzikal atmosferleri için çağdaş bir yorumdur.

Raten Organizasyon davetlerin karşılamalarında kokteyl veya yemekler esnasında çekirdeği 3 kişiden oluşup(bir keman bir akordeon, bir bas) sayısı sizin arzunuza göre çoğalan ve international müzik çalan keman grupları olduğu gibi böyle günlerde kullanabileceğiniz klasik müzik yorumlayan quartettlerimizde vardır.(iki keman, viyola, viyolonsel) programlarında Mozart, Vivaldi, Haydn ve benzeri eserler mevcuttur.

Yukarıdaki grupları isteğe bağlı olarak büyütmek mümkündür. Klasik Quatett’i oda müziği orkestrası, keman grubunu ise hafif müzik orkestrası olarak çoğaltabiliriz.

Raten Organizasyon olarak Swıssotel,Hyat otel,Mövenpick Htel,Ramada otel’de müzikle ilgili görev yapmaktayız.Halihazırda Swıss otel’de lobide ,Restaurantta, ve Barda canlı müzik hizmeti vermekteyiz.

Ayrıca Raten Pop orkestramız mevcuttur. Bunlar altışar kişi ve bir bayan şarkıcıdan oluşur. Tüm ses sisteminin kurulma işlemi ekibimiz tarafından iş başlamasına dört saat kala tamamlanmış olur. Komple ses sistemimizin gücü 20.000 watt olup her geçen yıl daha da artmaktadır.

Raten dans müziği ve yemek müziği orkestramız en az 15 kişiden başlayıp 65 kişiye kadar büyüyebilir. Bu orkestra Slow, Latin, samba ve benzeri parçalar çalar.(orkestra dağılımı Keman, Viola, Violonsel, tahta ve bakır nefesliler, Akodeon, Piano ve Perküsyondan oluşmaktadır.) Yine ses ve ışık sistemleri Raten Productıon tarafından kurulmaktadır. Orkestra oturma düzeni alır genelde orkestra elemanları bayanlardan oluştuğu gibi bir bayan şef idaresinde orkestra görevini sürdürür.

Bu gruplara bağlı olarak ses ve ışık sistemleri kurulabildiği gibi bu sistemleri tek tek de kiralayabilirsiniz.

Raten Productıon kendine ait geniş Cd arşivi ile disko sistemleri de kurmaktadır.

Raten Orkestrası yılbaşı baloları ve bilânço yemekleri İstanbul içi ve İstanbul dışı otel açılışlarında şirket kuruluş ve yıldönümlerinde, toplantılarında gerek müziği gerekse ses ışık sistemleri ile çalışmalarını sürdürmektedir. Raten Productıon bu önemli gecelerde sanatçı organizeleri ile de görevini sürdürmektedir.

Raten Productıon’un Yapmış Olduğu Önemli Organizasyonlardan Örnekler

SwıssOtelde yapılan Viyana Opera balolarında 40 Kişilik Raten Vals Orkestrası bir bayan şef yönetiminde görev almaktadır.

SwıssOtelde yapılan Dinner konserlerde Raten Yaylı Sazlar Orkestrası görev almaktadır.

Galatasaray üniversitesi eğitim ve kültür derneği adına yapılan DANIEL GUICHARD gecesinde Raten Orkestrası görev almıştır.

Çırağan sarayında yapılan ENRICO MACIAS Raten Orkestrası gecesinde görev almıştır.

SwıssOtelde yapılan JILBERT BECAUD gecesinde Raten Orkestrası görev almıştır.

Kültür bakanlığı ve turizm bakanlığının Dolmabahçe de yapılan Resepsiyon larında Raten Hafif müzik Orkestrası 40 kişi ile konuklara müzik hizmeti vermektedir.

Galatasaray Klubü nün 100.yıl kutlamalarında Raten Orkestrası Dolmabahçe sarayında ünlü Fransız şarkıcı MİREİLLE MATHİEU ile aynı sahneyi 25 kişilik orkestra ile paylaşmıştır.

Raten müzik grupları Harp Akademilerinin diploma törenlerinde de görev yapmıştır.

genel.mp3